İSTANBUL ANADOLU YAKASI ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI

5 Haziran 2014

Sendikamız Şube Genel kurulları devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakası Şubemiz 3. Olağan Genel Kurulu 30 Mayıs 2014 tarihinde yapıldı.

Genel Kurul, Türk-İş İstanbul 1’inci Bölge Temsilcisi Faruk Büyükkucak ve Dok Gemi-İş Başkanı H. Necip Nalbantoğlu’nun da aralarında bulunduğu Türk-İş’e bağlı sendikaların yöneticileri ile Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz ve Türkiye’nin değişik bölgelerinden gelen üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Genel Başkanımız Bayram Bozal’ın Divan Başkanlığı, Genel Sekreterimiz Haldun Kurubacak’ın Divan Başkan Yardımcılığı, Genel Mali Sekreterimiz Yavuz Koçak, Ankara 1 Nolu Şube Başkanımız Bekir Tarhan ve Kayseri Şube Bakanımız Özgür Özsoy’un divan katipliklerini yürüttüğü Divan’ın teşekkülünden ardından Genel Kurulda, Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden emekçiler başta olmak tüm görev şehitleri için saygı duruşunda bulunuldu.  Saygı duruşunun ardından Genel Başkanımız Bayram Bozal, birlik ve bütünlüğünün önemine vurgu yapan bir konuşma yaptı.  Bozal’ın konuşmasının ardından İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Emin Gödek de delegelere seslenerek üyeye daha iyi hizmet sunabilmek için ortak hareket etme çağrısı yaptı. Gödek’in konuşmasının ardından söz isteyen delegeler tek tek kürsüyü çıkarak konuşmalarını tamamladılar. Genel kurul sonunda yapılan seçimde mevcut yönetim güven tazeledi.

Yönetim Kurulu

Başkan                    : Emin GÖDEK

  1. Başkan                : Celal NAZLIGÜL

Genel Sekreter        : Turğut FİDANCI

Mali Sekreter           : Yaşar DOĞAN

Eğt. ve Teşk. Sekr.  : Ercan YANARDÖNER

 

Denetleme Kurulu

Adnan YILMAZ

Fikret YÜZÜGÜLER

Osman ÖZHAN

 

Disiplin Kurulu

Salih AKOĞLU

Güray KÖSE

Ferda GÜNDOĞDU

Sefa DOĞAN

Barış GÖKDEMİR