İSKENDERUN İŞYERİ ZİYARETLERİ

26 Aralık 2017

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK ve Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN ve Şube Yönetimimiz işyeri ziyaretleri kapsamında 26 Aralık 2017 tarihinde İskenderun’daydı.

Yöneticilerimiz İskenderun’da Hatay İl Temsilcimiz İbrahim AYDIN ile birlikte ilk olarak Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 51’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Burada Fabrika Müdürü Bakım Albay Ertan URAL ile bir araya gelen Yöneticilerimiz, öğle yemeğini işçi yemekhanesinde üyelerimizle yediler. Genel Başkanımız Bayram BOZAL, yemekhanede 51’inci Fabrika Müdürlüğü’nde çalışan üyelerimize hitaben kısa bir konuşma da yaptı.

Yöneticilerimiz, daha sonra Teknik Müdür Bakım Albay Can AFACAN nezaretinde atölyeleri gezerek, üyelerimizle tezgâhları başında da bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz İskenderun da aynı günün öğleden sonrası Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Bakım Onarım ve İstihkâm Komutanlığı’ndaydı. Burada Deniz Albay Fatih SEZAL ile görüşen Yöneticilerimiz, üyelerimizle de bir araya geldi. Genel Başkanımız Bayram BOZAL, burada da üyelerimize hitaben bir konuşma yaptı.

Yöneticilerimiz, İskenderun da Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İkmal Destek Komutanlığını da ziyaret etti. Burada ilk olarak İkmal Destek Komutanı ve Remzi İlboğa Kışla Komutanı Deniz İkmal Albay Aycan ÖZCAN ile bir araya gelen Yöneticilerimiz, üyelerimizle de görüşerek sohbet etme imkanı buldu. Yöneticilerimiz, İskenderun’daki ziyaretlerini Şehitlik Korusu’nda şehitlerimiz için dua ederek tamamladılar.