İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

28 Mayıs 2014

Sendikamız ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı ortak projesi olan İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme amaçlı düzenlenen üye eğitimlerimiz başladı.

27 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilen eğitim programına, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 4. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’nda çalışan 300 üyemiz ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı 45. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’nda çalışan 300 üyemiz katıldı. Eğitim Programına İşveren temsilcilerimiz yanında Genel Merkez Yöneticilerimizden Genel Mali Sekreterimiz Yavuz Koçak ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç ile Ankara 1’ Nolu Şube Yönetimi katıldı.

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı programda gerçekleştirilen eğitim seminerinin açılışında, Genel Mali Sekreterimiz Yavuz Koçak, 4. Ana Bakım Merkez Komutanı Bakım Albay Önder Kamiloğlu ve MSB Memur ve İşçi Daire Başkanlığı İş Hukuku Sözleşme Subayı Piyade Albay Çetin Kartal, iş sağlığı ve güvenliğinin önemine değinen konuşmalar yaptılar. Açılış konuşmaların ardından eğitim programına geçildi. Program kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan Yavuz, Türk-İş Eğitim Uzmanı Özcan Karabulut ve Eğitim Müdürümüz Tarkan Zengin birer sunum yaptı.