GÜVENLİK MERKEZ ŞUBEMİZİN 2’NCİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

22 Haziran 2022

Güvenlik Merkez Şubemizin 2’nci Olağan Genel Kurulu, 18 Haziran 2022 tarihinde yapıldı. Genel Kurul’da seçilen Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri, 22 Haziran 2022 tarihinde mazbatalarını alarak görevlerine başladı.

Güvenlik Merkez Şubemiz 2’nci Olağan Genel Kurulu’nda; Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılığına Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, Divan Kâtipliğine Kocaeli Şube Başkanımız Korkut GÖKBAYRAK, Divan üyeliklerine ise Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN, Başkent Şube Başkanımız Süleyman DEMİR ve İzmir Şube Başkanımız Selim ULUSOY seçildi.

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Şube Yöneticilerimiz, Bölge ve İl Temsilcilerimiz ile TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların Ankara Şube Başkanlarının da katıldığı Genel Kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Genel Kurulda, Şube Başkanımız Mustafa DERE’nin açılış konuşmasından sonra TÜRK-İŞ Ankara İl Temsilcisi Nihat ZENGİN selamlama konuşması yaptı

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın delegasyona hitap etmesinin ardından Genel Kurul, Yönetim ve Denetleme Kurulu raporlarının görüşülmesi ve zorunlu organların seçimleriyle tamamlandı.

Güvenlik Şubemizin 2’nci Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları aşağıdaki isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı: Mustafa DERE

Şube 2. Başkanı: Yusuf Erdem YAZIR

Şube İdari Sekreteri: Erhan İZCİ

Şube Mali Sekreteri: Salih CAN

Şube Eğitim ve Teşkilat Sekreteri: Metin GÖKÇEK

DENETLEME KURULU

Bülent ZORER

Fevzi ÖZKUL

Mustafa DÖLKELEŞ

Hakan HAFÇI

Mahmut CEYLAN

DİSİPLİN KURULU

Burak ÖZDEMİR

Güven ATAMAN

Emre TEZEL

Kenan ULUDAĞ

Rasim SAPANKAYA