GÖREV ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

2 Ocak 2013
Kırıkkale’nin Yahşihan İlçesi’ndeki TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesis (MAAT) Müdürlüğü TNT Atölyesi Eritme Kısmı’nda 2 Ocak 2012 tarihinde yaşanan kazada şehit olan üyelerimiz Salih Erkeç, Adnan Dağdeviren, Samet Aygar ve Cezayir Çalışkan’ı aramızdan ayrılışlarının birinci yılında rahmetle anıyoruz.
Genel Başkanımız Bayram Bozal, Ankara 1’Nolu Şube Yöneticilerimiz ve işyeri temsilcileri, MAAT’ta yaşanan kazanın yıldönümünde şehit olan üyelerimizin ailelerini yalnız bırakmadılar. Yöneticilerimiz, şehitlerimizin ailelerini tek tek ziyaret ederek, acılarını paylaştılar.
Türk Harb-İş Genel Başkanımız Bayram Bozal, görev şehitlerimiz Salih Erkeç, Adnan Dağdeviren, Samet Aygar ve Cezayir Çalışkan’ın aramızdan ayrılışının yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “2 Ocak 2012 tarihi, Türk Harb-İş ailesinin en acı günlerinden biridir. Tezgahları başında hayatını kaydeden 4 üyemiz, camiamızı derin üzüntüye gark etmiştir. Arkadaşlarımızın şehitlik mertebesine eriştiği günün birinci yıl dönümünde, kendilerine Allah’tan rahmet, ailelerine ve tüm işçi kardeşlerimize başsağlığı diliyorum” dedi.