GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULUMUZ TOPLANDI

25 Ocak 2022

Genel Merkez Yönetimimiz, Şube Başkanlarımız, Şube İdari Sekreterlerimiz, Bölge Temsilcilerimiz ve İl Temsilcilerimizden oluşan Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuz, gündemindeki konuların görüşülmesi yanı sıra TÜRK HARB-İŞ ÜYELERİ HATIRA ORMANI’nı yerinde incelemek ve tabela dikiminde bulunmak için Muğla’da toplandı.

24-25 Ocak 2022 tarihlerinde gerçekleşen toplantının açılışında konuşan Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, sözlerine Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuzun üyelerimiz ve çalışma hayatı için hayırlar getirmesi dileğiyle başladı.

SOYDAN konuşmasında, ekonomide yaşanan olumsuz tablonun alım gücüne etkisi ve üyelerimizin enflasyon karşısında ezilmemesi için Kamu Toplu İş Sözleşmesinde gelinen son nokta ile 1 Nisan 2022-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerli olacak Yabancı Askeri İşyerleri 28. Dönem Toplu İş Sözleşmesi taslak çalışması başta olmak üzere Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Daha sonra Genişletilmiş Başkanlar Kurulu üyeleri tek tek söz alarak görüşlerini paylaştı.