Genel Merkezimizden İzmir’deki işyerlerine ziyaret

26 Şubat 2012
Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal ve Yönetim Kurulu üyeleri, İzmir Şubenin örgütlü bulunduğu işyerlerini ziyaret ederek, işveren vekilleri ve üyelerimiz ile görüştüler. Ziyarette, Genel Merkez yöneticilerinden Genel Başkan Yardımcısı İdris Keşan, Genel Eğitim Sekreteri Hamza Akyüz, İzmir Şube Başkanı İrfan Akgönül ve İzmir Şube yöneticileri de hazır bulundu. Ziyaretler kapsamında İzmir Tersane Komutanlığı, Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı, Deniz Bakım Onarım Destek Komutanlığı ve 44. Ana Bakım Merkez Komutanlığı işyerleri gezildi.

 

TERSANE KOMUTANLIĞI
Genel Merkez Yöneticilerimiz İzmir Tersane Komutanlığını ziyaret ederek, Tersane Komutanı Dnz. Kıd. Alb. Nihat Vuralı ziyaret ettiler ve Tersane Komutanlığına bağlı bölümlerde üyelerimizi tezgahları başında ziyaret ettiler.
SAHİL GÜVENLİK EGE DENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI

Sahil Güvenlik Onarım Destek Komutanlığına yapılan ziyaret kapsamında Genel Merkez yöneticileri, işyeri komutanı Dnz. Kıd. Alby Levent Bilgin, İşletme Müdürü Kıd. Bnb. İlker Kahraman ile görüştüler, üyelerle tezgahları başında görüştüler. Genel Başkan Bayram Bozal, yemekhanede üyelerimizi sendikal gelişmeler hakkında bilgilendirdi.
DENİZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI

Deniz Bakım Onarım Komutanlığını da ziyaret eden Genel Merkez Yönetim Kurulu, işyeri komutanı Dnz. İstihkam Albay Yavuz Efe, işletme müdürü Dnz. İstihkam Binbaşı Çetin Karaman ile görüştü ve üyelerle bir araya geldi.

44.BAKIM MERKEZ KOMUTANLIĞI
Genel Merkez Yöneticilerimiz 44. Bakım Merkez Komutanlığını ziyaret ederek, işyeri komutanı Albay Tayfun Türkoğlu ve Bakım Yarbay Teknik Müdür Ramazan Keskin ile görüştüler. Yöneticilerimiz burada da üyelerimizle buluştular.