GENEL MERKEZ YÖNETİMİMİZ SAKARYA’DA

27 Şubat 2020

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, 26-27 Şubat 2020 tarihlerinde Sakarya’daydılar.

Yöneticilerimiz, 26 Şubat 2020 tarihinde Sakarya Şubemizin Temsilci ve Danışma Kurulu Toplantısına katıldılar. Toplantıda; Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN ve Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ kurul üyelerine hitap ettiler.

Genel Merkez Yönetimimiz, 27 Şubat 2020 tarihinde Sakarya Şube Başkanımız İsa KAYA ve Şube Yöneticilerimiz ile birlikte ilk olarak Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrika ve Tersane İşletme Anonim Şirketi’ne (ASFAT A.Ş.) bağlı işyerlerine ziyarette bulundular.

Yöneticilerimiz, bu ziyaretlerinde İkmal Kalite, Güvence ve Proje Takip Müdürü Mühendis Albay Tamer ÇELİK ile makamında bir araya geldiler. Daha sonra Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrika ve Tersane İşletme Anonim Şirketi (ASFAT A.Ş.) İnsan Kaynakları Direktörü İlhami ÖZDEMİR nezaretinde atölye ziyaretleri gerçekleştiren Yöneticilerimiz, öğle yemeğini de işçi yemekhanesinde üyelerimizle beraber yediler.

Öğleden sonra 14. İkmal Merkez Komutanlığı’na geçen Yöneticilerimiz, İşyeri Komutanı İkmal Yarbay Koray YÜCEL’i makamında ziyaret ettiler. Yöneticilerimiz daha sonra işyerinde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek sohbet etme imkânı buldular.