Genel Merkez Yöneticilerimizden işyeri ziyaretleri

17 Ocak 2012

 

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, işyeri ziyaretleri kapsamında Bor, Erzincan Erzurum ve Van illerindeki işyerlerini gezerek işveren vekilleri ve üyelerimizle bir araya geldi.

 

BOR

Genel Başkan Yardımcıları İdris Keşan ve Yüksel İlbeyli ile Genel Eğitim Sekreteri Hamza Akyüz’ün yer aldığı heyet, ilk ziyaretini Bor Şubemiz bağlısı 21. Ana İkmal Merkez Komutanlığı ve 7. Ana Bakım Merkez Komutanlığı’na gerçekleştirdiler.

21. Ana İkmal Merkez Komutanı Albay Muzaffer Karagöz ile görüşen Genel Başkan Bozal, daha sonra işçi yemekhanesinde üyelerimizle bir araya gelerek, sendikal hedefler konusunda konuşma yaptı.

Genel Merkez Yöneticilerimiz daha sonra 7. Ana Bakım Merkez Komutanlığı’nı ziyaret ederek Binbaşı Reha Oğuz ile görüştü. Görüşmede işyerlerinin geleceğine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Ayrıca ziyarette Genel Merkez yöneticilerimize Kılıç isimlik hediye edildi.


ERZİNCAN

Genel Merkez yöneticilerimizin işyeri ziyaretleri kapsamında ikinci durağı Erzincan Şubemiz bağlısı işyerleri oldu. İlk olarak İl Jandarma Alay Komutanlığı’nı ziyaret eden yöneticilerimiz, burada İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Albay Serhat Önder’le görüştüler. 

Daha sonra Şubemiz bağlısı ANT İşletmesini ziyaret eden yöneticilerimiz ANT İşletme Müdürü Bülent Karaseki ve üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Merkez Yöneticilerimizin 53. Ana Bakım Merkez Komutanlığı ziyareti ise işverenvekili Yarbay Sadettin Kırımoğlu görüşmesi ile başladı. Atölyeleri gezen yöneticilerimiz öğle arası işçi yemekhanesinde üyelerimizle yemek yediler.Genel Başkan Bayram Bozal, burada üyelere hitap etti.

 

 

Erzincan Şube bağlısı işyerleri kapsamında son ziyaretini 23. İkmal Merkezi Komutanlığına gerçekleştiren Merkez Yöneticilerimiz işveren vekili Yarbay Mevlüt Karagöz ile görüşerek işyerlerinin geleceğine ilişkin konular değerlendirildi.

 

ERZURUM

Genel Merkez Yöneticilerimizin işyeri ziyaretleri kapsamındaki son durağı Erzurum Şube bağlısı işyerleri oldu. İlk olarak 55. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret eden yöneticilerimiz, burada Teknik Müdür Albay Cem Hakan Derelioğlu ve Yarbay Ayhan Demirci ile görüştü.

Daha sonra Bakım Merkezi’ndeki atölyeleri gezen yönetim kurulu üyeleri, öğle yemeğinde üyelerimizle bir araya geldi. Genel Başkan Bayram Bozal, işçi yemekhanesinde üyelere hitap etti.

 

Genel Merkez yöneticilerimiz son olarak deprem bölgesi Van’a geçerek, deprem nedeniyle zor durumda kalan üyelerle bir araya geldiler. Genel Başkan Bayram Bozal, üyelere hitaben yaptığı konuşmada “Gecikmeli de olsa geçmiş olsun dileğinde bulunmak ve mağduriyetlerinizi paylaşmak için buradayız. Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak ilk ziyaret programı arasına Van’ı da aldık. Depremzede arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor, kaybedilen canlar için Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi. Görüşme sonrası Erzurum Şubemizin yardım kampanyasında toplanan yardımlar da üyelerimize dağıtıldı.