Genel Merkez Yöneticilerimiz Muğla İlindeki İşyerlerinde

24 Temmuz 2012
İşyeri ziyaretleri kapsamında Genel Merkez Yöneticilerimiz Muğla İlindeki işyerlerini ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcıları İdris Keşan ve Yüksel İlbeyli ile Genel Sekreter Haldun Kurubacak’tan oluşan Genel Merkez Yöneticileri yanında İzmir Şube Başkanı İrfan Akgönül ve Şube Yöneticileri ilk olarak Aksaz Onarım Destek Komutanlığı’na ziyarette bulundu. İşyeri Komutanı Deniz Kıdemli Albay Bülent Okan Güngören ile görüşen yöneticilerimiz, ardından tezgahları başında işçilerle buluştu. Yöneticilerimiz ayrıca işçi yemekhanesinde de üyelerimizle bir araya geldiler.
Muğla ilindeki işyeri ziyaretlerinin ikinci günü, Aksaz Özel Eğitim Merkez Kamp Komutanlığı oldu. Yöneticilerimizi burada Aksaz Özel Eğitim Merkezi Komutanı Deniz Kıdemli Albay Şeref Yüksek tarafından ağırlandı.  Ardından Rıhtım İskele Onarım İstihkam Tabur Komutanlığı’nı ziyaret eden yöneticilerimiz, işyeri komutanı Deniz İstihdam Yarbay Fatih Deniz ile görüştüler.
ORDONAT Grup Komutanlığı Torpidot Bakım ve Test İstasyon Komutanlığı’nda ise İşyeri Komutanı Albay Arif Burdur tarafından ağırlanan yöneticilerimiz, son olarak Aksaz İkmal Destek Komutanlığı’nı ziyaret ettiler. Yöneticilerimiz burada da Aksaz İkmal Destek Komutanı Komutanı Yarbay Erdem Ertürk ile bir araya geldiler. Genel Merkez Yöneticilerimiz, işyeri ziyaretlerinde atölyeleri de tek tek dolaşarak üyelerimizle buluştular.