GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ KOCAELİ’NDE-1

22 Kasım 2019

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, işyeri ziyaretleri kapsamında 21-22 Kasım 2019 tarihlerinde Kocaeli’ndeydi.

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Kocaeli Şube Başkanımız Turhan YILDIZ ve Şube Yöneticilerimizle birlikte programın ilk günü olan 21 Kasım tarihi sabah saatlerinde Kara Araçları Bakım Merkez Komutanlığı’na ziyarette bulundular. Kara Araçları Bakım Merkezi Komutanlığı İşyeri Baş temsilcimiz Hasan GÖKBAYRAK ile birlikte atölye ziyareti gerçekleştirerek üyelerimizle tezgâhları başında bir araya gelen Yöneticilerimiz, çay saatinde de üyelerimizle buluştular. Burada Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN üyelerimize hitap eden bir de konuşma yaptı.

Yöneticilerimiz daha sonra Denizaltı Batarya Fabrika Müdürlüğüne geçti. Burada da ilk olarak Fabrika Müdürü Deniz Albay Deniz AKBULUT ile görüşen Yöneticilerimiz Albay AKBULUT ile birlikte atölye ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Yöneticilerimiz, Donanma Komutanı Kurmay Başkanı Tuğamiral Cem OKYAY’ı makamında ziyaret ettiler.

Daha sonra Deniz Ana Üs Komutanlığı’na geçen Yöneticilerimiz, burada da ilk olarak Deniz Ana ÜS Komutanı Tuğamiral Refik Levent TEZCAN ile makamında bir araya geldiler. Yöneticilerimiz burada yaptıkları atölye ziyaretleriyle 21 Kasım 2019 tarihindeki işyeri ziyaretlerini tamamladılar.

Aynı gün Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım SEZER’e nezaket ziyaretinde bulunan Yöneticilerimiz, akşam saatinde ise Kocaeli Şubemiz’de yapılan Şube Temsilci ve Danışma Kurulu toplantısına katıldılar.