GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ İZMİR’DE-2

28 Kasım 2019

Genel Merkez Yöneticilerimiz, işyeri ziyaretleri kapsamında bulundukları İzmir’de, 27 Kasım 2019 tarihinde, İzmir Şube Yöneticilerimizle beraber ilk olarak NATO Müttefik Kara Komutanlığı’ndaydı. Burada üyelerimizle bir toplantı gerçekleştiren Yöneticilerimiz, üyelerimizin çalışma koşulları ve Sendikamızın gündemindeki konuları değerlendirdiler.

Yöneticilerimiz daha sonra 44. Bakım Fabrika Müdürlüğüne ziyarette bulundular. Burada ilk olarak Fabrika Müdürü Bakım Albay İbrahim İlhan COŞKUN ile görüşen Yöneticilerimiz, Bakım Albay COŞKUN nezaretinde atölyeleri gezdiler. Yöneticilerimiz atölye ziyaretlerinin ardından üyelerimizle İşyeri Temsilciliğimizde de bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz İzmir programını Foça Onarım Destek Komutanlığı ziyaretiyle tamamladılar. Foça Onarım Destek Komutanlığı’nda ilk olarak İşyeri Komutanı Deniz Albay Aydın SAĞLAM ile görüşen Yöneticilerimiz, üyelerimizle de çalışma ortamlarında bir araya geldiler. Yöneticilerimiz ayrıca üyelerimizle İşçi Yemekhanesinde bir toplantı gerçekleştirerek, Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki önemli konuları değerlendirdiler.