GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ İSTANBUL’DA

20 Mart 2013
Genel Merkez Yöneticilerimiz işyerleri ziyareti kapsamında 12-14 Mart 2013 tarihlerinde İstanbul Anadolu Yakası Şubesine bağlı işyerlerini ziyaret etti. Genel Başkan Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcısı Yüksel İlbeyli, Genel Sekreter Haldun Kurubacak, Genel Mali Sekreter Yavuz Koçak ve Genel Eğitim Sekreteri İbrahim Kılıç ‘tan oluşan Genel Merkez Yöneticilerimiz ile İstanbul Anadolu Yakası Şube Yönetimi’nin ilk ziyaretleri K.K. Komutanlığı Dikimevi Müdürlüğü oldu. Dikimevi Müdürlüğü’nde işyeri Komutanı İkmal Albay Cengiz Gümüşdağ ile görüşen Yöneticilerimiz, Teknik Müdür İkmal Binbaşı Serkan Akıncı ve Arge Amiri Mühendis Binbaşı Neslihan Ay’ında katılımıyla atölyeleri gezdiler. Üyelerimizle tezgahları başında bir araya gelen Yöneticilerimiz, öğle yemeğini de çalışanlarla birlikte İşçi Yemekhanesi’nde yediler. Genel Başkan Bayram Bozal, burada işçilere hitaben de bir konuşma yaptı. Aynı günün akşamı Genel Başkan Bayram Bozal, İstanbul Anadolu Yakası Şubesi’nde de üyelerimizle bir araya geldi.
Yöneticilerimiz, 13 Mart 2013 tarihinde ise 41. Bakım Merkezi Komutanlığı’ndaydı.  41. Bakım Merkezi Komutanlığı’nda ilk olarak İşyeri Komutanı Bakım Albay Yavuz Acar ile bir araya gelen Yöneticilerimiz, Teknik Müdür Bakım Albay İlhami Sürmeli’nin de katılımıyla atölyeleri gezerek üyelerimizle tezgahları başında görüştüler.
Yöneticilerimiz, İstanbul işyeri gezilerinin son günü ise Tersane Komutanlığı’na ayırdılar. Burada Yöneticilerimiz, ilk olarak İşyeri Komutanı Tuğamiral Ahmet Çakır ile görüştüler. Görüşme sonrası Genel Başkan Bayram Bozal ve Tersane Komutanı Tuğamiral Ahmet Çakır, emekliliği gelmiş üyelerimize plaket verdiler. Yöneticilerimiz İşçi Yemekhanesi’nde üyelerimizle bir araya geldiler. Genel Başkan Bayram Bozal, burada işçilere hitaben konuşma yaptı. Yöneticilerimiz, ardından tek tek atölyeler dolaşılarak üyelerimizle tezgahları başında bir araya geldiler. Yöneticilerimiz, atölye ziyaretlerinin ardından Tersane Komutanlığı Personel Müdürü Deniz Kıdemli Albay Binali Yıldırım ile görüştüler.
Yöneticilerimizin sonraki durağı Deniz İkmal Grup Komutanlığı oldu. Burada İşyeri Komutan İkmal Kıdemli Albay Mesut Uğur Güngör tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, ardından Deniz İkmal Basımevi Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Yöneticilerimizi Basımevi Müdürlüğü’nde İşyeri Komutanı Deniz Binbaşı Ercan Bircan ile görüştüler. Ziyarette Yöneticilerimiz ayrıca İş Müfettişi Albay Hacı Mecit Polat ile de görüştüler. Genel Merkez Yöneticilerimiz, günün sonunda Şube Binası’nda Tersane Komutanlığı işçi ve temsilcileriyle bir araya geldi. Yapılan ziyaretlerde üyelerimiz 24. Dönem MSB Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri’nde gelinen süreç hakkında bilgilendirildi.