GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ İSTANBUL’DA-3

8 Kasım 2019

Genel Merkez Yöneticilerimiz işyeri ziyaretleri kapsamında bulundukları İstanbul’da 7 Kasım 2019 tarihinde Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 41’inci Bakım Fabrika Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA ve Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ile İstanbul Şube Başkanımız Murat YALÇINKAYA ve Şube Yöneticilerimiz, 41’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü’ndeki programlarına Fabrika Müdürü Bakım Albay Kadir KÜPCÜ’yü makamında ziyaret ederek başladılar.

Yöneticilerimiz daha sonra Fabrika Müdürü Bakım Albay KÜPCÜ ile birlikte atölye ziyaretleri gerçekleştirdiler. Üyelerimizle çalışma ortamlarında bir araya gelen Yöneticilerimiz, öğle yemeğini de işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte yediler. Yemekte Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki önemli konuları değerlendiren bir konuşma ile üyelerimize hitap etti.

Yöneticilerimiz,41’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü’ndeki ziyaretlerini işyeri temsilciliğimizde de üyelerimizle bir araya gelerek tamamladılar.