GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ İSTANBUL’DA-2

8 Kasım 2019

Genel Merkez Yöneticilerimiz işyeri ziyaretleri kapsamında bulundukları İstanbul’da 6 Kasım 2019 tarihinde Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü Kara Dikimevi Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA ve Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ile İstanbul Şube Başkanımız Murat YALÇINKAYA ve Şube Yöneticilerimiz, Kara Dikimevi Müdürlüğü’nde ilk olarak Dikimevi Müdürü İkmal Albay Fatih DAĞLI ile makamında bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz daha sonra Dikimevi Müdürü İkmal Albay DAĞLI ve Teknik Müdür Mühendis Albay Neslihan AY ile birlikte atölye ziyaretleri gerçekleştirdiler. Atölyede üyelerimizle bir araya gelen Yöneticilerimiz, Dikimevi Müdürlüğü kreşini de ziyaret ederek, üyelerimizin çocuklarına mesai esnasında bakım ve eğitiminin nasıl yapıldığı hakkında bilgi aldılar.

Öğle arasında gerçekleşen toplantıda ise Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, üyelerimize hitaben bir konuşma yaptı. Öğle yemeğini de üyelerimizle işçi yemekhanesinde birlikte yiyen Yöneticilerimiz, Dikimevi Müdürlüğü’ndeki programlarını işyeri temsilciliğimizi ziyaretle tamamladılar.