GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ İSTANBUL’DA-1

7 Kasım 2019

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, işyeri ziyaretleri kapsamında İstanbul’daydı.

Yöneticilerimiz İstanbul’da gerçekleştirecekleri ziyaretlerin ilk günü olan 5 Kasım 2019 tarihi sabah saatlerinde İstanbul Şubemize uğradılar. Burada Şube Başkanımız Murat YALÇINKAYA ve Şube Yöneticilerimiz tarafından ağırlanan Genel Merkez Yönetimimiz daha sonra Şube Yönetimimiz ile birlikte İstanbul Tersane Komutanlığı’na geçtiler. 

Milli Savunma Bakanlığı İstanbul Tersane Komutanı Tuğamiral R. Erdinç YETKİN’i makamında ziyaret eden Yöneticilerimiz, Tuğamiral YETKİN ile birlikte atölyeleri gezdiler.

Yöneticilerimiz, öğle yemeğini üyelerimizle birlikte yediler. Yemekte Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, üyelerimize hitap eden bir konuşma yaptı. Yemek sonrası ise Yöneticilerimiz, Tersane Komutanlığı İşyeri Temsilciliğimizde üyelerimizle bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz, öğleden sonra ise MİLGEM projesi kapsamında İstanbul Tersane Komutanlığı tarafından yapımı gerçekleştirilen TCG (F-514) Kınalıada’daydı.  Kınalıada Komutanı Dz. Albay Erhan FIÇICI’yı ziyaret eden Yöneticilerimiz,  Kınalıada Korvetinin yapımında gelinen aşamayı yerinde incelediler. 

Yöneticilerimiz aynı gün İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı’na da ziyarette bulundular.  Burada Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanı SG Albay Recep Uğur ÖZCUMALI ile görüşen Yöneticilerimiz, ziyaretlerini üyelerimizle gerçekleştirdikleri görüşmeyle tamamladılar.