Genel Merkez Yöneticilerimiz Gölcük’te

19 Nisan 2013
Genel Merkez Yöneticilerimiz işyeri ziyaretleri kapsamında 15 Nisan 2013 tarihinde Gölcük’teydi. Genel Başkanımız Bayram Bozal, Genel Sekreterimiz Haldun Kurubacak, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç’tan oluşan Genel Merkez Yöneticilerimiz Kocaeli Şube Başkanı Turhan Yıldız ve Şube Yönetimi ile birlikte, ilk olarak, Dz.K.K.lığı Gölcük Bakım Onarım ve İstikam Komutanlığı’nı ziyaret etti. Burada İşyeri Komutanı Deniz İstikam Albay Zihni Serdar Karslı tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, ardından atölye ziyaretleriyle üyelerimizle buluştular.
Yöneticilerimiz aynı gün Mühimmat Bakım ve Depo Komutanlığı’nı da ziyaret etti. Burada ilk olarak İşyeri Komutan Deniz Yarbay Cem Zülfikar ile görüşen Yöneticilerimiz, ardından atölyeleri tek tek dolaşarak üyelerimizle görüştüler.
Genel Merkez Yöneticilerimiz Gölcük işyeri ziyareti kapsamında ANT işyerlerini de ziyaret ettiler. TF17 ANT işyeri ziyaretinde işyeri Şefi Mustafa Ayzit tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, TF18’de ise Şef Adem Kaya tarafından ağırlandılar. Yöneticilerimiz her iki işyerinde de üyelerimizle bir araya gelerek sohbet ettiler. Yapılan işyeri ziyaretlerinin tamamında Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde gelinen süreç ile ilgili üyelerimiz bilgilendirildi.