GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ AFYON’DA

25 Kasım 2013
Genel Merkez Yönetimimiz, üyelerimizle tezgahları başında bir araya gelmek amacıyla başlattıkları işyeri ziyaretlerini sürdürüyor. 20 Kasım 2013 tarihinde Afyon Şubemize bağlı işyerlerini ziyaret eden Genel Başkan Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcısı İdris Keşan, Genel Sekreter Haldun Kurubacak, Genel Mali Sekreter Yavuz Koçak ve Genel Eğitim Sekreteri İbrahim Kılıç’tan oluşan Yönetim Kurulumuz Afyon Şube Yönetimimiz ile beraber, ilk olarak 8. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’ndaydı. Burada işyeri Komutanı Bakım Albay Yaşar Tiryaki tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, ardından Mühendis Binbaşı Murat Yaşar Nayır’ın nezaretinde atölyeleri dolaşarak üyelerimizle tezgahları başında görüştüler. Genel Başkan Bayram Bozal, işçi yemekhanesinde üyelerimize hitaben bir de koşuşma yaptı. Yöneticilerimiz ayrıca temsilci odasında da üyelerimizle biraraya geldi.
Genel Merkez Yöneticilerimizin Afyon’daki ikinci durağı ANT işyeri oldu. 9-TF Tank Çiftliği’ni ziyaret eden Yöneticilerimiz, burada da üyelerimizle biraraya gelerek çalışma ortamları ve karşılaştıkları sorunları değerlendirdiler.
Yöneticilerimiz, Afyon’da son olarak 13. İkmal Merkez Komutanlığı’nı ziyaret etti. Burada işyeri Komutanı İkmal Ercan Kılıçaslan’ı ziyaret eden Yöneticilerimiz, daha sonra üyelerimizle de biraraya gelerek MSB 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi başta olmak üzere çalışma hayatındaki gelişmeleri ele aldılar.