GENEL KURUL SONRASI ANITKABİR’DEYİZ

10 Ekim 2019

Sendikamız 16. Olağan Genel Kurul sonrası Genel Yönetim Kurulumuz, Başkent Şube Yönetimimiz ile Danışma ve Temsilciler Kurulu üyelerimiz ve Genel Merkez Personelimizden oluşan Heyet Anıtkabir’e ziyarette bulundu.

10 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilen ziyarette, Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN ilk olarak Atatürk’ün mozolesine çelenk koydu. SOYDAN, daha sonra Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı:

 

YÜCE ATATÜRK

     Emanetin Türkiye Cumhuriyeti’nin savunma sanayi ve güvenlik sektöründe görev yapan işçilerin Sendikası Türk Harb-İş Yönetimi olarak, 16. Olağan Genel Kurulumuz sonrası huzurunuzdayız.

     Türkiye Cumhuriyetimizi aydınlık yarınlara eriştirme hedefi doğrultusunda ülke savunması için yılmadan, yorulmadan ter döken milli savunma ve güvenlik çalışanları olan bizler, savunma sanayimizin tamamen millileşme programı çerçevesinde her daim görev bilinci ve azmiyle, Barış Pınarı Harekâtı başta olmak üzere Ülkemizin bağımsızlığı için gerçekleştirilecek bütün operasyonlarda da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Varlığımız Türk Varlığına Armağan Olsun.

 Ruhun şad olsun.

   

Alaattin SOYDAN 

Türk Harb-İş Sendikası    

Genel Başkanı