GENEL BAŞKANIMIZ SOYDAN, 8 MART’TA KADIN ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

8 Mart 2021

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Başkent Şube Başkanımız Süleyman DEMİR ve Şube Yöneticilerimiz ile birlikte Dünya Kadınlar Gününde işyeri ziyaretleri gerçekleştirerek, kadın üyelerimiz ile tezgâhları başında bir araya geldi.

Yöneticilerimiz, 8 Mart 2021 tarihinde ilk olarak Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü Hava Dikimevi Müdürlüğündeydi. Burada Hava Dikimevi Müdürü İkmal Albay Tahir Kahan BÜYÜKSARAÇ ile görüşen Yöneticilerimiz, daha sonra atölye ziyareti gerçekleştirerek kadın üyelerimizin gününü tek tek karanfil vererek tebrik ettiler.

Öğle saatlerinde ise Deniz Dikimevi Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Yöneticilerimiz, burada da Deniz Dikimevi Müdürü İkmal Albay Serhan İŞEL ile birlikte kadın üyelerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.  

Yöneticilerimiz öğleden sonrada İçişleri Bakanlığı jandarma Dikimevi Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Burada ilk olarak Jandarma Dikimevi Müdürü Jandarma İkmal Albay Yalçın ŞAHİNER ile görüşen Yöneticilerimiz, daha sonra 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın üyelerimizle bir araya geldiler.