GENEL BAŞKANIMIZ BOZAL’IN İSTANBUL ZİYARETLERİ

24 Kasım 2014
Genel Başkanımız Bayram Bozal, 18-19 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul Anadolu Yakası Şube Yönetimi ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Yöneticilerimizin İstanbul’daki ilk ziyareti, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstanbul Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı oldu.
18 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen ziyarette, Yöneticilerimiz ilk olarak İşyeri Komutanı Deniz İstihkam Kıdemli Albay Bekir Muş ile makamında görüştüler. Genel Başkanımız Bayram Bozal, ziyarette Dnz. İsth. Kıdemli Albay Muş’a Türk Bayrağı hediye etti.
Yöneticilerimiz daha sonra İstanbul Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı’nda çalışan üyelerimizle bir araya geldiler. Çay molasında üyelerimizle sohbet eden Yöneticilerimiz, işçi yemekhanesinde de üyelerimizle birlikteydi. Genel Başkanımız Bayram Bozal ve İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanımız Emin Gödek, yemekhanede üyelerimizden gelen soruları cevaplandırdılar.
Genel Başkanımız Bozal, aynı günü akşamı İstanbul Anadolu Yakası Şubemizin Temsilci Danışma Toplantısına katılarak bir konuşma yaptı.
Deniz Harp Okulu ve Deniz Lisesi Ziyaretleri
Genel Başkanımız Bayram Bozal ve İstanbul Anadolu Yakası Şube Yönetimimiz, 19 Kasım 2014 tarihinde ise ziyaretlerine İstanbul Deniz Harp Okulu Komutanlığı ile başladı. Burada İstanbul Deniz Harp Okulu Komutanı Tümamiral Mesut Özel ile görüşen Yöneticilerimiz, Tümamiral Özel’e Türk Bayrağı hediye ettiler. Yöneticilerimiz, burada çalışan üyelerimizle de bir araya geldiler.
Yöneticilerimiz aynı gün İstanbul Deniz Lisesi Komutanlığı’nı da ziyaret ettiler. Burada İstanbul Deniz Lisesi Komutanı Deniz Kurmay Albay M. Serter Tunçaltan tarafından ağırlanan Yöneticilerimiz, ayrıca üyelerimizle de bir araya gelerek sohbet ettiler.