GENEL BAŞKANIMIZ BOZAL İSKENDERUN’DA

15 Şubat 2019

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, 12 Şubat 2019 tarihinde İskenderun’da Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 51’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü İşyeri Baş Temsilcisi Ahmet EVREN için düzenlenen Hatay İl Temsilcimiz İbrahim AYDIN ve üyelerimizin hazır bulunduğu emeklilik törenine katıldı.

Genel Başkanımız BOZAL, 13 Şubat 2019 tarihinde ise Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN ve Şube Yönetimi ile birlikte MSB Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 51’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü’ndeydi.

Yöneticilerimiz burada ilk olarak yeni Fabrika Müdürü Bakım Albay Can AFACAN’ı makamında ziyaret ederek, yeni göreve gelmesi nedeniyle “Hayırlı olsun” dileklerini ilettiler. 

Yöneticilerimiz ayrıca yeni göreve atanması nedeniyle Fabrika Teknik Müdürü Yarbay Nihat ÖZKAN’a da ziyarette bulunarak “Hayırlı olsun” temennisinde bulundular. 

Genel Başkanımız BOZAL, işveren vekili ve Şube Yöneticilerimiz öğle yemeğini ise işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte yediler. Ardından işyeri temsilciliğinde de üyelerimizle buluşan Yöneticilerimiz, MSB Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 1’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nün özelleştirme kapsamına alınması ile ilgili süreç ve 27 Dönem Toplu İş Sözleşmeleri başta olmak üzere Sendikamızın gündemindeki önemli konularla ilgili bilgilendirmede bulundular.