GENEL BAŞKANIMIZ BOZAL ESKİŞEHİR’DE

17 Ocak 2018

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, bir dizi ziyaret için 17 Ocak 2018 tarihinde Eskişehir’deydi. BOZAL, Eskişehir’de Şube Başkanımız Şenol YILMAZ ve Şube Yönetimimiz ile birlikte ilk olarak Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı (ANT) Batı Bölge Müdürü Ziya ÇÖPÜR’ü makamında ziyaret etti. Yöneticilerimiz daha sonra ANT Batı Bölge Müdürlüğü’nde çalışan üyelerimizle bir araya geldiler.

Genel Başkanımız BOZAL ve Eskişehir Şube Yöneticilerimiz aynı gün şube bağlısı Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 1’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü Uçak Fasbat’ta çalışırken 10 Kasım 2017 tarihinde vefat eden üyemiz Ali İhsan GÖLÜKÇÜ’ün ailesine taziye ziyaretinde bulunurken, Yardım ve Dayanışma Sandığı’nın ödediği parayı da taktim ettiler.

Yöneticilerimiz ayrıca, Uçak Fasfat’ta çalışırken 17 Kasım 2017 tarihinde vefat eden üyemiz Şahin SUNGAR’ın ailesine de taziye ziyareti yaparak, merhum üyemiz için Yardım ve Dayanışma Sandığı’nın ödediği parayı da ilettiler.

Genel Başkanımız BOZAL, Eskişehir ziyaretlerini Şube Hizmet Binasına yaptığı ziyaretle tamamladı.