GENEL BAŞKANIMIZ BOZAL, ESKİŞEHİR’DE

9 Eylül 2015
Genel Başkanımız Bayram BOZAL, işyeri ziyaretleri kapsamında 8 Eylül 2015 tarihinde Eskişehir’deydi. BOZAL, Eskişehir Şube Yönetimi ile birlikte 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret ederek işveren vekilleriyle görüştü. 
Ziyarette, ilk olarak 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Kurmay Başkanı Kurmay Albay Selçuk BAŞYİĞİT ile makamında bir araya gelen Yöneticilerimiz, daha sonra Personel Şube Müdürü Hava Personel Albay Orhan DÜLGER’i ziyaret ettiler.
Genel Başkanımız BOZAL ve Eskişehir Şube Yönetimi, ayrıca Teknoloji Yönetim Şube Müdürü Elektrik Elektronik Albay Mehmet GÜLDEREN ile Uçak FASFAT Müdürü Uçak Bakım Albay Haldun TAŞAN’ı da ziyaret etti. Yöneticilerimiz, 1’nci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı ziyaretinde, üyelerimizle de bir araya gelerek sohbet etme fırsatı buldu.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Eskişehir ziyaretinin son bölümünde ise Şube Yönetimi ile Üst Kurul Delegeleriyle bir araya gelerek, Sendikamızın ve çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendirdi.