GENEL BAŞKANIMIZ BOZAL ESKİŞEHİR’DE

25 Şubat 2016

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Hava Kuvvetleri 1’nci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nda çalışmalarından dolayı ödüllendirilen 15 üyemiz için düzenlenen törene katılmak için 23 Şubat 2016 tarihinde gittiği Eskişehir’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Eskişehir’de ilk olarak Şubemize uğrayan Genel Başkanımız BOZAL, Şube Yönetimi ile birlikte ödül törenine katılmak için 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’na geçti.  Buradaki programdan sonra Şube Yönetimi ile birlikte Aksesuar Revizyon Müdürü Hava Mühendis Yarbay Tümay ÖZBAY’ı ziyaret etti.

 Hava Kuvvetleri1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı işçi yemekhanesinde üyelerle yemek yiyen Genel Başkanımız BOZAL, ayrıca işyeri baş temsilciliğinde de üyelerimizle bir araya geldi. Yöneticilerimiz, Uçak Fasbat Müdürü Hava Bakım Yarbay Birkan GÜLŞEN’i de makamında ziyaret etti. Aynı gün, hastanede tedavi gören Kocaeli Şube Üst Kurul Delegesi Emine DANDAL’ın babası İsmail ÇOBAN’ı ziyaret ederek, “geçmiş olsun” dileklerinde bulunan Yöneticilerimiz, ayrıca Eskişehir Özel Güvenlik İrtibat Büromuzu ’da ziyaret ederek, örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, 24 Şubat 2016 tarihinde ise Hukuk Müşavirimiz Burcu TOPÇUOĞLU ile birlikte Eskişehir Şubemizin Temsilci ve Danışma Kurulu toplantısına katılarak, Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendiren konuşma yaptı. BOZAL, ayrıca Temsilci ve Danışma Kurulu üyelerinden gelen soruları cevaplandırdı.