GENEL BAŞKANIMIZ BOZAL ADANA’DA

15 Şubat 2019

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, 13-14 Şubat 2019 tarihlerinde Adana’daydı. BOZAL, 13 Şubat 2019 tarihi akşamında Adana Şubemiz de Şube Yönetimi, denetim, disiplin, danışma ve temsilci kurul üyeleri ve üyelerimizle gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Toplantıda Genel Başkanımız BOZAL, Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 1’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nün (Tank Palet Fabrikası) 20 Aralık 2018 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan 481 sayılı kararname ile özelleştirme kapsamına alınması ile ilgili gelişmeler başta olmak üzere Sendikamızın ve çalışma hayatının gündemindeki önemli konularla ilgili bilgilendirmede bulundu.

BOZAL ayrıca, 1’inci Ana Bakım Fabrikası’nın özelleştirme kararının düzeltilmesi talebiyle Sendikamızın 19 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdiği mitinge desteklerinden dolayı Adana Şubemiz üyelerine teşekkür etti.

14 Şubat 2019 tarihinde ise Genel Başkanımız BOZAL ve Adana Şube Başkanımız Erdal AKALIN, şube bağlısı Vectrus Systems Corporation’un Genel Müdürü Jack CHAFFİN ve İş İlişkileri Müdürü Av. Mete Tayfun TURHANOĞLU ile bir görüşme gerçekleştirdiler.