ESKİŞEHİR ŞUBE İSG EĞİTİMİ

1 Haziran 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Eskişehir Şubemizin örgütlü olduğu işyerlerinde çalışan üyelerimizle devam edildi.
 
30 Mayıs 2015 tarihinde Yalova Tesislerimizde gerçekleştirilen Eğitim Programına, Merkez Yöneticilerimizden Genel Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ ile Eskişehir Şube Başkanı Şenol YILMAZ ve Şube Yönetiminin de aralarında 350 üyemiz katıldı.
  
Şube Başkanı Şenol YILMAZ’ın selamlama konuşmasının ardından Genel Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, iş kazaları ve toplu iş sözleşmeleri başta olmak üzere Sendikamızın ve çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendiren bir konuşma yaptı.
 
Açılış konuşmalarının ardından eğitim programına geçildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İNCİROĞLU ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumlarının ardından Genel Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ ve Eskişehir Şube Başkanımız Şenol YILMIZ, üyelerden gelen soruları cevaplandırdılar. Programın sonunda ise eğitime katılan üyelerimize sertifika verildi.