ESKİŞEHİR ŞUBE 17’NCİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

10 Mart 2023

Eskişehir Şubemizin 17’nci Olağan Genel Kurulu, 4 Mart 2023 tarihinde yapıldı. Genel Kurul’da seçilen Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri, 10 Mart 2023 tarihinde mazbatalarını alarak görevlerine başladılar. 

Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Şube Yöneticilerimizin de katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda, Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Divan Başkan Yardımcılığına Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ, Divan Kâtipliğine Güvenlik Merkez Şube Başkanımız Mustafa DERE,  Divan üyeliklerine ise Başkent Şube Başkanımız Aydın UÇAR, Kocaeli Şube Başkanımız Korkut GÖKBAYRAK ve İstanbul Şube Başkanımız Murat YALÇINKAYA seçildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden Genel Kurul, Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın delegasyona hitap etmesinin ardından, Yönetim ve Denetleme Kurulu raporlarının görüşülmesi ve zorunlu organların seçimleriyle tamamlandı. 

Eskişehir Şubemizin 17’nci Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları aşağıdaki isimlerden oluştu. 

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı:                    

Hasan ATAK

Şube 2. Başkanı:                 

Recep BAŞGÜDEN

Şube İdari Sekreteri:          

Deniz GÜNGÖR

Şube Mali Sekreteri:          

Mehmet KAPUCU

Şube Eğitim ve Teşkilat Sekreteri:

Orhan YAŞAR

 

DENETLEME KURULU

Halil YILMAZ

İbrahim ÇAKIR

Ender FİLİZ

Hasan PINAR

Doğancan GÖKPINAR

 

 

DİSİPLİN KURULU

Yunus ÇETİNTAŞ
 
Aykut TOPÇU
 
Evren YAVUZ
 
Özgür YALÇIN
 
Sercan ÇALIŞKAN