ESKİŞEHİR İŞYERİ ZİYARETİ

4 Mart 2020

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, işyeri ziyaretleri kapsamında 2-3 Mart 2020 tarihlerinde Eskişehir’deydiler. 

Eskişehir programlarının ilk gününde Şubemizin Temsilci ve Danışma Kurulu toplantısına katılan Yöneticilerimiz, aynı gün Hava Sanayi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Hizmet Sandığı’nın (HASYA) ve Eskişehir Harb-İş Spor yöneticileriyle ayrı ayrı görüştüler.

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN ve Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA,  Eskişehir programının ikinci gününde ise Şube Başkanı Hasan ATAK ve Şube Yöneticileri ile birlikte Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.

Yöneticilerimiz, burada ilk olarak Fabrika Müdürü Tuğgeneral Gürhan ERGÜRHAN’ı makamında ziyaret ettiler. Teknoloji ve Üretim Komutanı Hava Albay Levent KEFAL ve Destek İdari Yönetim Başkanı Hava Albay Tahsin BÜYÜKKELEŞ’in de hazır bulunduğu görüşmenin ardından Yöneticilerimiz, atölye ziyareti gerçekleştirerek üyelerimizle çalışma ortamlarında bir araya geldiler.

Yöneticilerimiz, Eskişehir programlarını, Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ziyaretiyle tamamladılar.