ERZURUM ŞUBE İSG EĞİTİMİ-2

16 Aralık 2016

Sendikamızın Savunma ve Güvenlik İş Kolunda İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının 3’üncü dönemine, 15 Aralık 2016 tarihinde Erzurum Şubemiz bağlısı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 55’inci Bakım Merkezi Komutanlığı ile 33’üncü Mühimmat Bölük Komutanlığı işyerleri ile devam edildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş eğitim programı öncesi, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ ve Erzurum Şube Yöne Yöneticilerimiz, 55’inci Bakım Merkez Komutanı Bakım Albay İlkay BALABAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretin ardından Yöneticilerimiz, aralarında işveren temsilcilerinin de bulunduğu 150 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programına katıldılar. Erzurum Şube Başkanı Sefa YILMAZ’ın açılışını yaptığı eğitim programında, 55’inci Bakım Merkezi Komutanı Bakım Albay İlkay BALABAN ile Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ katılımcılara hitaben birer konuşma yaptılar.

Açılış konuşmalarının ardından eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla tamamlandı.

Yöneticilerimiz, eğitim programı sonrası 55’inci Bakım Merkezi Komutanlığı’nda atölyeleri gezerek üyelerimizle tezgâhları başında da bir araya geldiler.