DİYARBAKIR JANDARMA BÖLGE KOMUTANLIĞI İSG EĞİTİMİ

25 Kasım 2015

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi-2 kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Diyarbakır Şubemizin bağlısı Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı ile devam edildi.

24 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilen eğitim programı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Başkanı İsmail AKBIYIK, Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı Kurmay Başkanı Jandarma Kurmay Albay Şamil Türk ÖZKAN, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KORKMAZ ile Diyarbakır Şube Yönetiminin de aralarında bulunduğu Jandarma Bölge Komutanlığı çalışanlarının katılımıyla yapıldı.

Kurmay Başkanı Jandarma Kurmay Albay Şamil Türk ÖZKAN ve ÇASGEM Başkanı İsmail AKBIYIK’ın konuşmalarıyla başlayan eğitim programı, Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın açılış konuşması ile devam etti. Eğitim Programı, ÇASGEM Başkan Yardımcısı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla tamamlandı.