DİYARBAKIR İŞYERİ ZİYARETİ

30 Mart 2018

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İLBEYLİ, işyeri ziyaretleri kapsamında 29-30 Mart 2018 tarihlerinde Diyarbakır’daydı.

 Yöneticilerimiz, 29 Mart 2018 tarihinde Güneydoğu Bölge Temsilciliği bağlısı işyerlerinde çalışan üyelerimizle temsilcilikte bir araya geldi. Genel Başkanımız BOZAL, burada Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendiren bir konuşma ile üyelerimize hitap etti.

Yöneticilerimiz, 30 Mart 2018 tarihinde ise Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 52. Bakım Fabrika Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.   Ziyaretlerinde ilk olarak 52’inci Fabrika Müdürü Bakım Yarbay Ejder KANTER ile makamında bir araya gelen Yöneticilerimiz,  Bakım Yarbay KANTER,  Seyyar Ekip Komutanı Bakım Yüzbaşı Uğur Sağlam ve Muayene, Kalite Kontrol Kısım Amiri Bakım Yüzbaşı Ayşegül Akkaya KESE ile beraber, işçi yemekhanesinde üyelerimizle yemek yediler. 

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, yemekte kısa bir konuşmayla üyelerimizi selamladı. Yöneticilerimiz 52’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü ziyaretlerini,  işveren temsilcileriyle birlikte atölyeleri dolaşarak ve üyelerimizle tezgâhları başında da görüşerek tamamladılar.