CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

26 Ekim 2018
Milletimizin işgal kuvvetlerine karşı canını siper ederek kazandığı Kurtuluş Savaşı’nın ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin 95’inci yılını kutluyoruz.
Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, birlik, beraberlik içinde, olağanüstü bir mücadele sonucu kurulan Türkiye Cumhuriyeti, ecdadımızın bizlere bıraktığı en büyük emanettir.
Milletimiz, ecdadının emaneti Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için büyük gayret gösterirken, 15 Temmuz alçak darbe girişimi ile ekonomik savaş gibi ülkemiz üzerinde hainlerin kurduğu sinsi planları da birlik ve beraberlik içinde hareket ederek bozmaktadır.
Türkiye Cumhuriyeti’ne yok etmek isteyen alçaklar ve onların destekçisi emperyalist güçler, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da hain planları karşısında vatan aşkıyla yanan yüce milletimizi bulacaktır. Ülkemizdeki huzur ve kardeşlik iklimini yok etmek isteyen alçaklar, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kirli emellerine asla ulaşamayacaktır. Her zaman ve zeminde ülkesine sahip çıkan milletimiz, gelecekte de bir bütün içinde, el birliğiyle çalışarak, ülkemizi huzur ve refah dolu yarınlara ulaştıracaktır.
Türk Harb-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 95’inci kuruluş yıldönümünde, güzel ülkemiz için canını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha saygı, rahmet ve minnetle anarken, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.