Çorlu Şube Bağlısı İşyeri Ziyaretleri

4 Mayıs 2012
Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal ve Genel Sekreter Haldun Kurubacak, işyeri ziyaretleri kapsamında Çorlu’daydı. Çorlu Şube Başkanı Mustafa Şener ve şube yöneticileri ile birlikte 27 Nisan 2012 tarihinde 43’ncü Bakım Merkezi Komutanlığı’nı ziyaret eden Genel Merkez Yöneticilerimiz, burada Fabrika Komutanı Alb. Adnan Ocak tarafından karşılandı.
 
Genel Merkez Yöneticilerimiz, Fabrika Komutanı Alb. Adnan Ocak ve Teknik Müdür Hüseyin Yılmaz eşliğinde 43. Bakım Merkezi Komutanlığı’nın yenileme, çarkhane, saymanlık, fosfatlama, depolar, saraçhane, YSC, marangozhane, demirhane, dökümhane, kaynakhane, seyyar kısım, tekerlekli araçlar, tırtırlı araçlar, kademe, boyahane, hafif silahlar, ağır silahlar, optik, özel silah ve teknik müdürlük bölümlerini tek tek dolaşarak üyelerimizle tezgah başında bir araya geldiler. Genel Başkan Bayram Bozal, öğle yemeğinde 43’ncü Bakım Merkez Komutanlığı çalışanlarına hitaben bir de konuşma yaptı.
 
İşyeri ziyaretinin ardından Genel Başkan Bayram Bozal ve Genel Sekreter Haldun Kurubacak, şube yöneticileri ile beraber Türk Harb-İş Sendikası Çorlu şube eski Başkanı Orhan Yavaşoğlu’nun abisinin cenaze törenine katıldılar.