ÇANAKKALE İŞYERİ ZİYARETİ

11 Mart 2020

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, 11 Mart 2020 tarihinde Çanakkale’de işyeri ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Yöneticilerimiz, Çanakkale İl Temsilcimiz Abdullah ŞAHİN ile birlikte ilk olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Bakım, Onarım ve İstihkam Komutanlığı’na ziyarette bulunarak, burada görev yapan üyelerimizle bir araya geldiler.

Daha sonra Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 42’nci Bakım Fabrika Müdürlüğü’nü ziyaret eden Yöneticilerimiz, burada Fabrika Müdürü Bakım Albay Erol AKMAN ile makamında görüştüler. Görüşmede Teknik Müdür Bakım Albay Osman BAYKUT da hazır bulundu.

Yöneticilerimiz, öğle yemeğini işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte yediler. Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, yemekte üyelerimize hitaben bir de konuşma yaptı. Öğle yemeğinin ardından atölye ziyaretleri gerçekleştiren Yöneticilerimiz, üyelerimizle çalışma ortamlarında da görüşme fırsatı buldular.