“Çalışma Hayatının Son On Yılının Analizi: 2003-2013” Paneli Ankara’da Yapıldı

30 Nisan 2014
Sendikamız Eğitim Müdürü Tarkan Zengin’in kaleme aldığı ve Stratejik Düşünce Enstitüsü tarafından yayımlanan “Çalışma Hayatının Son On Yılının Analizi: 2003-2013” kitabının tanıtımı için düzenlenen Panel 30 Nisan 2014 tarihinde Ankara’da yapıldı.
 Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Çalışma Bakan Yrd. Halil Etyemez,  Ak Parti Milletvekilleri Salim Uslu ve Mahmut Kaçar, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu , Hak-İş Genel Sekreteri Osman Yıldız, TÜHİS Genel Sekreteri Adnan Çiçek, Çalışma Bakan Müsteşar Yardımcıları Mehmet Selim Bağlı, Ali Kemal Sayın ve Mahmut Özbay, SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, İş-Kur Genel Müdürü Nusret Yazıcı, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşar Yrd. Doç. Dr. Hamit Emrah Beriş,  Bürokratlar ve Sendikacıların katıldığı panel yoğun ilgi gördü.
Sendikamızı temsilen Genel Başkanımız Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcımız Yüksel İlbeyli, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Kılıç, Genel Başkan Danışmanımız İlyas Topçuoğlu, Muhasebe Müdürümüz Suat Yağcı ve TİS Uzmanımız Fatih Sarıtaşoğlu’nun katıldığı kitap tanıtımında, SDE İç Politika ve Demokratikleşme Programı Koordinatörü Dr. Murat YILMAZ’ınmoderatörlüğünde
Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vedat BİLGİN ve SDE Ekonomi Programı Koordinatörü Cemil ERTEM’in konuşmacı olarak katıldığı bir panelde düzenlendi.