BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI IŞIK SENDİKAMIZDA

26 Aralık 2014
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK, sendikamıza nezaket ziyaretinde bulundu. Bakan IŞIK, Sendikamızda, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız İdris KEŞAN, Genel Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, Genel Mali Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ, Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Bekir TARHAN ve Genel Başkan Danışmanımız İlyas TOPÇUOĞLU tarafından ağırlandı.
Bakan IŞIK’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Genel Başkanımız BOZAL,  Sendikamızın örgütlü olduğu işyerleri ve üyelerimizin Milli Savunma Sanayine katkıları hakkında bilgi verdi.
Genel Başkan BOZAL, Türk Harb-İş Sendikası’nın örgütlü olduğu Milli Savunma Sanayi işyerlerinde teknolojik gelişmelerin büyük önem arzettiğini belirterek, “Sayın Bakanım, Bakanlığınızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bilim ve teknolojideki ilerlemeler milli savunma sanayimize de cididi katkılar sağlamaktadır. Bu nedenle milli savunma sanayi çalışanları olarak Bakanlığınız çalışmalarını çok önemsiyoruz” dedi.
Bakan IŞIK ise konuşmasında ülkemizde savunma sanayinin ciddi ilerlemeler kaydettiği belirterek, “Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığına bağlı işyerlerinde çalışan işçilerimiz  bu alanda önemli işlere imza atmaktadır” diye konuştu.