BAŞKENT ŞUBE İSG EĞİTİMİ

27 Eylül 2018

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında yürütülen eğitim programının yeni dönemine, 27 Eylül 2018 tarihinde Başkent Şubemiz bağlısı Elektrooptik Sistemleri Ana Bakım Müdürlüğü ve 11. İkmal Merkez Komutanlığı ile başlandı.

Milli Savunma Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Sendikamızın ortak düzenlemiş olduğu eğitim programı, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Başkent Şube Yöneticileri, İşveren vekili yanında subay, astsubay, memur ve işçiden oluşan 200 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Başkent Şube Yöneticilerimiz eğitim programı öncesi Kışla Komutanı ve Ana Bakım Fabrika Müdürü Bakım Albay İbrahim Ethem ERMUMCU’ya makamında nezaket ziyarette bulundular.

Ziyaretin ardından eğitim programına geçildi. Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube İdari Sekreteri Bekir TARHAN’ın açılışını yaptığı eğitim programında, Genel Başkanımız Bayram BOZAL katılımcılara hitaben kısa bir konuşma yaptı. Program Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumuyla tamamlandı.

Genel Başkanımız BOZAL ve Şube Yöneticilerimiz eğitim programı sonrası üyelerimizle işyeri temsilciliğinde de bir araya gelerek Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki konularla ilgili sohbet ettiler.