BAŞKENT ŞUBE İSG EĞİTİMİ-4

31 Ekim 2018

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında Milli Savunma Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile ortak yürütülen eğitimlere, 31 Ekim 2018 tarihinde Başkent Şubemiz bağlısı Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü Hava Dikimevi Müdürlüğü ve Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 3’üncü Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü ile devam edildi.

Öğleden önce Hava Dikimevi Müdürlüğü’nde subay, astsubay, sivil memur ve üyelerimizden oluşan 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programının açılışını Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube İdari Sekreterimiz Bekir TARHAN yaptı.

Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK’ın iş sağlığı ve güvenliğinin önemine dikkat çeken açılış konuşmasının ardından Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunumu ile tamamlanan eğitim programının ardından Yöneticilerimiz, öğle yemeğini işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte yediler.

Eğitim programının öğleden sonraki bölümü ise 3’üncü Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü çalışanları için gerçekleştirildi. 55 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programının açılışını Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube Başkanı Alaattin SOYDAN yaptı. Program, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumuyla sona erdi.