BAŞKENT ŞUBE İSG EĞİTİMİ-3

24 Ekim 2018

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında Milli Savunma Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile ortak yürütülen eğitimlere, 24 Ekim 2018 tarihinde Başkent Şubemiz bağlısı Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 5’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde devam edildi.

Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK ve Başkent Şube Yöneticilerimiz eğitim programı öncesi, Fabrika Müdürü Bakım Albay Adnan OCAK’a makamında nezaket ziyaretinde bulundular.  

Ziyaretin ardından Yöneticilerimiz ve Bakım Albay Ocak, subay, astsubay, memur ve üyelerimizden oluşan 700 kişinin katılımıyla yapılan eğitim programına geçtiler.

Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube İdari Sekreterimiz Bekir TARHAN’ın açılışını yaptığı eğitim programı, Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube Başkanı Alaattin SOYDAN’ın selamlama konuşması ile devam etti.

Programda Genel Başkanımız Bayram BOZAL da iş kazaları ve meslek hastalıklarının önemine dikkat çeken konuşmasıyla katılımcılara hitap etti.

Program, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumuyla sona erdi.