BAŞKENT ŞUBE İSG EĞİTİMİ-2

8 Ekim 2018

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü Geliştirme Eğitim Projesi kapsamında Milli Savunma Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile ortak yürütülen eğitimlere, 8 Ekim 2018 tarihinde Başkent Şubemiz bağlısı Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 4’üncü Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde öğleden önce ve Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 45’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde ise öğleden sonra olmak üzere iki ayrı programla devam edildi.

Sendikamız adına Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube Başkanımız Alaattin SOYDAN ve Şube Yöneticilerimizin de katılımıyla gerçekleştirilen eğitimlerden 4’üncü Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde, İşveren Vekili Bakım Albay Ertan URAL yanında subay, astsubay, memur ve üyelerimizden oluşan 400 kişi katıldı.

Başkent Şube Mütevelli Heyeti Şube İdari Sekreterimiz Bekir TARHAN’ın açılışını yaptığı eğitim programı, Fabrika Müdürü Bakım Albay URAL’ın selamlama konuşması ile devam etti.

Programda Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, ülkemizde her yıl binlerce emekçinin iş kazaları ve meslek hastalıkları nedeniyle hayatını kaybettiği verilerinden hareketle iş sağlığı ve güvenliğinin önemine dikkat çeken konuşmasıyla katılımcılara hitap etti.

45’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen eğitim programına ise Yöneticilerimiz yanında İşveren Vekili Bakım Albay Hasan ÇİVİCİ, subay, astsubay, memur ve üyelerimizden oluşan 400 kişi katıldı.

45’inci Bakım Fabrika Müdürü ÇİVİCİ’nin açılışını yaptığı eğitim programında da Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, katılımcılara hitaben iş sağlığı güvenliğinin önemine işaret eden bir konuşma yaptı.

Her iki eğitim program, Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’in sunumlarıyla tamamlandı.