BAŞKANLAR KURULUMUZ TOPLANDI

25 Ağustos 2015

Başkanlar Kurulumuz, 25 Ağustos 2015 tarihinde Sendikamız Genel Merkezinde toplandı. Toplantının açılışında konuşan Genel Başkanımız Bayram BOZAL,  2011-2015 yıllarını kapsayan dönem içerisinde, Kırıkkale MAAT, İzmir Tersane Komutanlığı ve Aksaz işyerimizde yaşanan iş kazalarında hayatını kaybeden üyelerimiz başta olmak üzere iş kazası sonucu hayatını kaybeden üyelerimiz ile tüm emekçilerimiz rahmet dileklerinde bulundu. Konuşmasında, Kurucu Genel Başkanımız Kenan DURUKAN ile Türk Harb-İş camiasındaki tüm kayıplarımız için rahmet dileklerinde de bulunan BOZAL, son günlerde ülkemizde yaşanan terör olaylarını da değerlendirerek, “Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele eden ve bu mücadele sonucunda şehit düşen, güvenlik görevlilerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Bölücü terör örgütü şunu bilmelidir ki, bu millete hiçbir güç diz çöktürtememiştir ve çöktürtemeyecektir” dedi.   

 Genel Başkanımız Bayram BOZAL, konuşmasında 14. Faaliyet Dönemini de değerlerdirdi. Sendikamızın içinde bulunduğu durum ile ilgilide bilgi veren BOZAL,  Şube Başkanlarından yaşanılan sıkıntıların çözüme kavuşması konusunda görüşlerini aldı.Toplantıda ayrıca, 03-04 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan Sendikamız Genel Merkez 15. Olağan Genel Kurulu’nda yapılması gereken konular üzerinde tartışıldı.

Toplantı sonunda ise kısa bir değerlendirmede bulunan Genel Başkanımız BOZAL, 2011-2015 yıllarına ilişkin dört yıllık sürecin sonuna gelindiğini hatırlatırken,  Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile Şube Başkanlarının faaliyet dönemi içindeki çalışmalarından dolayı teşekkür etti. BOZAL, toplantıyı yapılacak 15. Olağan Genel Merkez Genel Kurulumuzun üyelerimiz ve teşkilatımız için hayırlar getirmesi temennisiyle sone erdirdi.