BAŞIMIZ SAĞOLSUN

29 Şubat 2016

Ankara’da 17 Şubat 2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin personel servisine düzenlenen kanlı eylemde aralarında Deniz Bakım Onarım İstihkam Komutanlığı’nda çalışan üyemiz Cumali AKMAN ve Milli Savunma Bakanlığı İnşaat Emlak Başkanlığı’nda çalışan üyemiz Mevlut ÖKSÜZOĞLU’da bulunduğu 28 kişi şehit olurken, 61 kişide yaralandı. Büyük bir insanlık suçu olan terörist saldırıyı lanetlerken, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Yaşanan terör saldırısında üyelerimiz ve birlikte mesai yaptığımız Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin şehit olması nedeniyle ocağımıza ateş düşmüş, Sendikamız ve ülkemiz bir kez daha yasa boğulmuştur.

Tüm Dünya bilsin ki yıllarca terör nedeniyle büyük bedeller ödeyen bu millet, hain saldırılar gerçekleştiren terör örgütlerinin alçakça eylemlerine asla boyun eğmedi, eğmeyecektir. Bu millet terörün yok edilmesi ve kaynaklarının kurutulması için birlik ve dayanışma içinde hareket ederek, terör örgütü ve uzantılarını er ya da geç yok etmesini bilecektir.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu olarak bir kez daha terörist saldırıları lanetliyor, hayatını kaybeden üyelerimiz ve mesai arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet, Sendikamız Camiasına, TSK’ya ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.