BALIKESİR ŞUBE DANIŞMA VE TEMSİLCİLER KURULU TOPLANTISI

29 Mart 2016

Balıkesir Şubemizin Danışma ve Temsilciler Kurulu Toplantısı, 25 Mart 2016 tarihinde Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK’ın da katılımıyla yapıldı.

Toplantının açılışında konuşan Genel Sekreterimiz Yavuz KOÇAK, 3-4 Ekim 2015 tarihinde yapılan ve Sendikamızın geleceği adına ciddi kararların alındığı Genel Merkez 15’inci Olağan Genel Kurulu’na katkılarından dolayı Balıkesir Şubeye teşekkür etti.

Konuşmasında ülkemizde yaşanan terör saldırılarına da değinen KOÇAK, sadece Ankara’da son 5 ayda terör nedeniyle 167 vatandaşın hayatını kaybettiğini söyledi.  Terörün, kadın, çocuk ayırt etmeden tüm vatandaşları hedef aldığını belirten KOÇAK, 17 Şubat 2016 Ankara’da TSK personel servisine yönelik saldırıda aralarında Deniz Bakım Onarım İstihkâm Komutanlığı’nda çalışan üyemiz Cumali AKMAN ve MSB İnşaat Emlak’ta çalışan üyemiz Mevlüt ÖKSÜZOĞLU’nun yer aldığı 28 kişinin şehit olduğunu hatırlatarak, tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileklerinde bulundu.

Konuşmasında Sendikamızın gündemindeki konular başta olmak üzere çalışma hayatının gündemindeki konuları da paylaşan Genel Sekreterimiz KOÇAK, toplantıda ayrıca Danışma ve Temsilci Kurulu üyelerinden gelen soruları da cevaplandırdı.