BALIKESİR İŞYERİ ZİYARETİ

10 Mart 2020

Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, Genel Başkan Yardımcımız Hasan KARACA, Genel Sekreterimiz Yaşar YAVUZ ve Genel Mali Sekreterimiz Haldun KURUBACAK, işyeri ziyaretleri kapsamında 10 Mart 2020 tarihinde Balıkesir’deydiler.

Yöneticilerimiz, Balıkesir İl Temsilcimiz Tahir AYDOĞDU ile birlikte ilk olarak Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü 6’ıncı Ana Bakım Fabrika Müdürlüğüne ziyarette bulunarak, Fabrika Müdürü Bakım Albay Kadir EĞRİBOYUN ile makamında görüştüler.

Yöneticilerimiz daha sonra Teknik Müdür Mühendis Yarbay Murat CEYLAN’a da ziyarette bulundular. 6’ıncı Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde işveren vekili nezaretinde atölye ziyaretleri yapan Yöneticilerimiz, üyelerimizle tezgâhları başında bir araya geldiler. Yöneticilerimiz, öğle yemeğini de işçi yemekhanesinde üyelerimizle birlikte yediler. Genel Başkanımız Alaattin SOYDAN, yemekte Sendikamız ve çalışma hayatının gündemindeki önemli konuları içeren bir konuşmayla üyelerimize hitap etti.

Yöneticilerimiz öğleden sonra ise Deniz Kuvvetler Komutanlığı Erdek Onarım Destek Komutanlığını ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde İşyeri Komutanı Deniz Albay Enver UÇAR ile makamında görüşen Yöneticilerimiz, ayrıca burada görev yapan üyelerimizle de bir araya geldiler.