BAKAN YILMAZ K.K.K. DİKİMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE

11 Temmuz 2014
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İstanbul Anadolu Yakası Şubemize bağlı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Dikimevi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
 
Genel Başkanımız Bayram Bozal ve İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanımız Emin Gödek, 4 Temmuz 2014 tarihinde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, Dikimevi Müdürlüğü’nde yaşanan iklimlendirme sorununu Bakan Yılmaz ile paylaştı. Milli Savunma Bakanı Yılmaz, bu görüşmede Yöneticilerimize Dikimevi Müdürlüğü’nü ziyaret etmek istediğini bildirdi. Yapılan program doğrultusunda Bakan Yılmaz, 11 Temmuz 2014 tarihinde Kara Kuvvetleri Komutanlığı Lojistik Komutanı Korgeneral Adem Huduti, Kara Kuvvetleri Komutanılığı İkmal Komutanı Tuğgeneral Gökhan İsmet Gülmez, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Dikimevi Müdürü İkmal Albay Cengiz Gümüşdağ ile Genel Başkanımız Bayram Bozal ve İstanbul Anadolu Yakası Şube Yönetiminin aralarında bulunduğu bir heyetle birlikte Dikimevi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
 
İklimlendirme Sorunu Çözüme Kavuşuyor
 
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve beraberindeki heyet Dikimevi Müdürlüğü’nde ilk olarak yapılan çalışmalarla ilgili birife edildi. Ardından atölyeleri dolaşan Bakan Yılmaz ve beraberindeki heyet, üyelerimizin çalışma ortamını yerinde inceledi. Milli Savunma Bakan Yılmaz, Dikimevi Müdürlüğü’nde yaşanan iklimlerdirme sorununu çözüme kavuşturmak için talimat verdiğini, bu konuda MSB İnşaat Emlak Daire Başkanlığı’nın çalışma yürüteceğini bildirdi.
 
Üyemize Taziye
Bakan Yılmaz, ziyaretinde 2014 Mayıs ayında İstanbul Okmeydanı’nda yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Uğur Kurt’un eşi Dikimevi Müdürlüğü’nde çalışan üyemiz Narin Kurt’a da başsağlığı dileğinde bulundu.