ANT DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İSG EĞİTİMİ

16 Nisan 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı (ANT) Doğu Bölge Müdürlüğü işyerlerinde çalışan üyelerimizle devam edildi.
 
Malatya’da bulunan ANT Doğu Bölge Müdürlüğü’nde 14-15 Nisan 2015 tarihlerinde iki oturumda gerçekleştirilen eğitim programına, Genel Merkez Yöneticilerimizden Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız İdris KEŞAN ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ ile ANT Doğu Bölge Müdürü Mevlut TOPÇU, İnsan Kaynakları Şube Müdürü Bekir Sıtkı ŞENER, ANT Başkanlığı İşçi Personel Şube Müdür Vekili Faruk ÜNSAL ile birlikte 100 ANT çalışanı katıldı.
 
Eğitim Programının ilk gün açılış konuşmalarını ANT Doğu Bölge Müdürü Mevlut TOPÇU ve Genel Başkanımız Bayram BOZAL yaptı. İkinci gün ise Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ’ın açılış konuşması ile başlayan eğitim programında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN sunum yaptılar.