ANT BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARINA İSG EĞİTİMİ

12 Mart 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, ANT Batı Bölge Müdürlüğü işyerlerinde çalışan üyelerimizle devam edildi.
 
Eskişehir ANT Batı Bölge Müdürlüğü’nde 11 Mart 2015 tarihinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturum şeklinde gerçekleştirilen eğitim programına, Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı’ndan (ANT) Kurum Başkanı Zeki ÇİTÇİ, Batı Bölge Müdürü Nilgün GÜVEN, İşçi Personel Şefi Faruk ÜNSAL ve Batı Bölge 2. İşletme Müdürü Nursel ÖZER ile Genel Merkez Yöneticilerimizden Genel Başkanımız Bayram BOZAL ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ’ın yanı sıra 100 ANT çalışanı üyemiz katıldı.
Genel Başkanımız Bayram BOZAL’ın açılış konuşması ile başlayan programda, ANT Başkanı Zeki ÇİTÇİ’de katılımcılara hitap etti. Eğitim Programında, ayrıca ANT İşçi Personel Şefi Faruk ÜNSAL’da selamlama konuşması yaptı.
 
Konuşmaların ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine geçildi. Programda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’ birer sunum yaptı.