ANT BAŞKANLIĞI ÇALIŞANLARINA İSG EĞİTİMİ

10 Nisan 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı(ANT) çalışanları ile devam edildi.
 
Eğitim programı, 9 Nisan 2015 tarihinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda 100 katılımcıyla ANT Bakanlığı’nda yapıldı. Sendikamız adına Genel Başkan Yardımcımız İdris KEŞAN, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ’ın katıldığı eğitim programına, ANT ’den Başkan Vekili Sedat ÜNLÜ, İnsan Kaynakları Daire Başkanı İsmail KOÇ, Tedarik İşler Daire Başkanı Yadigar BAŞARIR, Mali İşler Daire Başkanı Fahri Barış AYDINOĞLU, Bilişim Teknolojileri Daire Hüseyin KARAGÜL, İşçi Personel Şube Müdür Vekili Faruk ÜNSAL, İdari ve Sosyal İşler Şube Müdür Vekili Turgay BAŞARAN   katıldı.
 
İdari ve Sosyal İşler Şube Müdür Vekili Turgay BAŞARAN’ın açılışını yaptığı eğitim program, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ ve ANT Başkan Yardımcısı Sedat ÜNLÜ’nün konuşmaları ile devam etti.
 
Konuşmaların ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine geçildi. Programda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kenan YAVUZ ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’ birer sunum yaptı.