ANKARA ŞUBELERİN ÜYELERİNE İSG EĞİTİMİ

21 Nisan 2015
Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincini Geliştirme Projesi kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ile Sendikamız tarafından ortak düzenlenen eğitim programına, Ankara Şube ve Ankara 1 No’lu Şube üyeleri ile devam edildi.
 
16 Nisan 2015 tarihinde Kızılcahamam’da gerçekleştirilen eğitim programı, Genel Başkanımız Bayram BOZAL, Genel Başkan Yardımcımız İdris KEŞAN, Genel Mali Sekreterimiz Yavuz KOÇAK ve Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim KILIÇ’tan oluşan Merkez Yöneticileri ile Ankara Şube Yönetimi ve Ankara 1 No’lu Şube Yönetiminin de aralarında bulunduğu 200 kişinin katılımıyla yapıldı.
 
Ankara Şube Başkanımız Alaattin SOYDAN’ın açılış konuşması ile başlayan programda, Genel Başkanımız Bayram BOZAL da iş kazaları başta olmak üzere çalışma hayatının gündemindeki konuları değerlendiren bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine geçildi.  Programda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İNCİRLİOĞLU ile Eğitim Müdürümüz Tarkan ZENGİN’ birer sunum yaptı.
 
Eğitim programına katılan üyelerimiz, akşam saatlerinde ise Çanakkale Zaferi’nin 100 yılı münasebetiyle düzenlenen tiyatro gösterisine katılarak Çanakkale Ruhunu bir kez daha yaşadılar.